۲۲ دی

جلوگیری از آپدیت اتوماتیک وردپرس

چرا و چگونه از آپدیت اتوماتیک وردپرس جلوگیری کنیم؟

در سیستم مدیریت محتوای وردپرس از نسخه ۳.۷.۱ به بعد امکانی قرارداده شده است که بروزرسانی و آپدیت آن به نسخه های جدید بصورت خودکار انجام شود. با ارائه نسخه جدید از سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیاز است برنامه نویسان و توسعه دهندگان قالب ها و افزونه ها نیز افزونه های توسعه داده شده را طبق نسخه جدید بروزرسانی کنند تا عملکرد مناسبی داشته باشند و اگر آن افزونه ها و قالب ها بروز رسانی نشوند به احتمال زیاد در اجرای سایت وردپرسی شما خلل ایجاد کرده و از اجرا شدن آن جلوگیری می کنند.

بهترین راه برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی، بستن و جلوگیری کردن از آپدیت و بروزرسانی اتوماتیک وردپرس است. با این کار، شما از بروز خلل و مشکلات ناشی از آپدیت اتوماتیک وردپرس جلوگیری کرده و در فرصتی مناسب پس از ارائه آپدیت جدید برای افزونه ها و قالبی که روی سایت وردپرسی خود نصب کرده اید، سیستم مدیریت محتوای وردپرس، افزونه ها و قالب خود را بصورت دستی بروز رسانی خواهید کرد.

حتما قبل از بروزرسانی، از فایلها و دیتابیس سایت وردپرسی خود بکاپ تهیه کنید

برای جلوگیری از بروزرسانی و آپدیت اتوماتیک وردپرس، در پوشه اصلی سایت وردپرسی خود فایل wp-config.php را در حالت ویرایش باز و کد زیر را به انتهای آن اضافه کنید.

define( ‘WP_AUTO_UPDATE_CORE’, false );